RPG Vojna zvezd

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nasproti si stojita dve strani - Republika in Imperij, Jediji in Sithi, svetla in temna stran. Na čigavi strani si ti?

Prijava

Pozabil/a sem geslo

Latest topics

» Galaktično gnojišče spama
Predstavitvena zgodba EmptyPon Feb 14, 2011 7:01 pm by Lucian Starshatter

» Ljudje
Predstavitvena zgodba EmptySre Dec 29, 2010 12:24 pm by Rahu Krigsherre

» Premikajoča se slika
Predstavitvena zgodba EmptySre Dec 22, 2010 1:50 pm by Rahu Krigsherre

» Obvestila
Predstavitvena zgodba EmptyPet Dec 17, 2010 9:22 am by Rahu Krigsherre

» Reklama
Predstavitvena zgodba EmptyPet Dec 17, 2010 9:12 am by Rahu Krigsherre

» Predstavitvena zgodba
Predstavitvena zgodba EmptyPet Dec 17, 2010 9:02 am by Rahu Krigsherre

» Celoten forum
Predstavitvena zgodba EmptyPet Dec 17, 2010 8:58 am by Rahu Krigsherre

» Smeh je pol zdravja - za drugo polovico poskrbimo tukaj
Predstavitvena zgodba EmptyPet Dec 03, 2010 1:14 pm by Rahu Krigsherre

» Dovoljene rase
Predstavitvena zgodba EmptyTor Okt 26, 2010 7:16 pm by Rahu Krigsherre

Top posters

Rahu Krigsherre (506)
Predstavitvena zgodba I_vote_lcapPredstavitvena zgodba I_voting_barPredstavitvena zgodba I_vote_rcap 
Darth Talon (167)
Predstavitvena zgodba I_vote_lcapPredstavitvena zgodba I_voting_barPredstavitvena zgodba I_vote_rcap 
Lucian Starshatter (78)
Predstavitvena zgodba I_vote_lcapPredstavitvena zgodba I_voting_barPredstavitvena zgodba I_vote_rcap 
Erleena Alattris (17)
Predstavitvena zgodba I_vote_lcapPredstavitvena zgodba I_voting_barPredstavitvena zgodba I_vote_rcap 
Jedi (6)
Predstavitvena zgodba I_vote_lcapPredstavitvena zgodba I_voting_barPredstavitvena zgodba I_vote_rcap 
Lorn Gallor (2)
Predstavitvena zgodba I_vote_lcapPredstavitvena zgodba I_voting_barPredstavitvena zgodba I_vote_rcap 
Vojak (1)
Predstavitvena zgodba I_vote_lcapPredstavitvena zgodba I_voting_barPredstavitvena zgodba I_vote_rcap 

Maj 2024

PonTorSreČetPetSobNed
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Calendar Calendar


    Predstavitvena zgodba

    Rahu Krigsherre
    Rahu Krigsherre
    Vrhovni Jedi


    Število prispevkov : 506
    Join date : 22/10/2010
    Age : 30
    Kraj : V galaksiji zelo zelo blizu

    Statistika
    Zdravje:
    Predstavitvena zgodba Left_bar_bleue100/100Predstavitvena zgodba Empty_bar_bleue  (100/100)
    Stran: Jedi
    Sila:
    Predstavitvena zgodba Left_bar_bleue100/100Predstavitvena zgodba Empty_bar_bleue  (100/100)

    Predstavitvena zgodba Empty Predstavitvena zgodba

    Objavlja by Rahu Krigsherre Pet Dec 17, 2010 9:02 am

    Arhivski vpis št. 358796
    Ime dokumenta: Dnevnik neznanega vojaka
    -----------
    Nalaganje končano.
    -----------
    Pozdravljen, morebitni bralec. Če to bereš pomeni, da so našli mojo disketo s podatki. No ja, saj to je logično, če bereš. Ampak pustimo sedaj to.
    Sem vojak Republike, toda moje ime, niti številka trenutna nista potrebni. Tako ali tako bom samo še eden izmed mnogih, ki so, ter še bodo umrli v teh bojih. Ne vem koliko let je sedaj, toda odkar pomnim že traja ta vojna. Sem ter tja se zamenja oblast, malo se spremeni taktika, a glavni cilj ostaja isti – uničiti nasprotnika. Občasno se najdejo predstavniki vsake strani, ki poskušajo skleniti pakt o nenapadanju, a vedno nekaj poseže vmes. Ali diplomati čudežno umrejo v nenadni nesreči, ali so napadeni ali pa preprosto ne dosežejo skupnih interesov. Vseeno sumim, da bi bil mir že sklenjen, če ne bi bilo njih. Tistih, ki čutijo ter znajo upravljati z neko neznano močjo, ki so ji nadeli ime Sila.
    Na strani Republike je tako imenovan Red Jedijev – samooklicani varuhi miru, ki naj bi delali dobro ter uporabljali samo svetlo stran Sile. Toda dobro s čigavega vidika? Na drugi strani, strani Imperija, pa so Sithi – tisti, ki se poslužujejo temne strani Sile, ki zagovarjajo zakon močnejšega nad šibkejšim, tisti, ki jim je vseeno za druge. Menim, da samo zaradi teh faktorjev vojne še ni konec. Vsakdo izmed njih si namreč želi enkrat dokončno premagati nasprotnika, ga povsem izničiti in spremeniti v sončni prah. Ne vem, meni se zdijo vsi enaki.

    Moram končati, saj se mi dozdeva, da se moji celici približujejo koraki. Samo še to skrivnost vam zau…
    -----------
    Datoteka je poškodovano tako, da ni mogoče razbrati nadaljnjih podatkov. Hvala za razumevanje.

    Vaše osebje arhiva
    -----------

      Danes je Pet Maj 10, 2024 6:28 am