RPG Vojna zvezd

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nasproti si stojita dve strani - Republika in Imperij, Jediji in Sithi, svetla in temna stran. Na čigavi strani si ti?

Prijava

Pozabil/a sem geslo

Latest topics

» Galaktično gnojišče spama
Vpisni obrazec EmptyPon Feb 14, 2011 7:01 pm by Lucian Starshatter

» Ljudje
Vpisni obrazec EmptySre Dec 29, 2010 12:24 pm by Rahu Krigsherre

» Premikajoča se slika
Vpisni obrazec EmptySre Dec 22, 2010 1:50 pm by Rahu Krigsherre

» Obvestila
Vpisni obrazec EmptyPet Dec 17, 2010 9:22 am by Rahu Krigsherre

» Reklama
Vpisni obrazec EmptyPet Dec 17, 2010 9:12 am by Rahu Krigsherre

» Predstavitvena zgodba
Vpisni obrazec EmptyPet Dec 17, 2010 9:02 am by Rahu Krigsherre

» Celoten forum
Vpisni obrazec EmptyPet Dec 17, 2010 8:58 am by Rahu Krigsherre

» Smeh je pol zdravja - za drugo polovico poskrbimo tukaj
Vpisni obrazec EmptyPet Dec 03, 2010 1:14 pm by Rahu Krigsherre

» Dovoljene rase
Vpisni obrazec EmptyTor Okt 26, 2010 7:16 pm by Rahu Krigsherre

Top posters

Rahu Krigsherre (506)
Vpisni obrazec I_vote_lcapVpisni obrazec I_voting_barVpisni obrazec I_vote_rcap 
Darth Talon (167)
Vpisni obrazec I_vote_lcapVpisni obrazec I_voting_barVpisni obrazec I_vote_rcap 
Lucian Starshatter (78)
Vpisni obrazec I_vote_lcapVpisni obrazec I_voting_barVpisni obrazec I_vote_rcap 
Erleena Alattris (17)
Vpisni obrazec I_vote_lcapVpisni obrazec I_voting_barVpisni obrazec I_vote_rcap 
Jedi (6)
Vpisni obrazec I_vote_lcapVpisni obrazec I_voting_barVpisni obrazec I_vote_rcap 
Lorn Gallor (2)
Vpisni obrazec I_vote_lcapVpisni obrazec I_voting_barVpisni obrazec I_vote_rcap 
Vojak (1)
Vpisni obrazec I_vote_lcapVpisni obrazec I_voting_barVpisni obrazec I_vote_rcap 

Maj 2024

PonTorSreČetPetSobNed
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Calendar Calendar


    Vpisni obrazec

    Darth Talon
    Darth Talon
    Cesarica


    Število prispevkov : 167
    Join date : 22/10/2010
    Kraj : Turn around.*

    Statistika
    Zdravje:
    Vpisni obrazec Left_bar_bleue100/100Vpisni obrazec Empty_bar_bleue  (100/100)
    Stran: Sith
    Sila:
    Vpisni obrazec Left_bar_bleue100/100Vpisni obrazec Empty_bar_bleue  (100/100)

    Vpisni obrazec Empty Vpisni obrazec

    Objavlja by Darth Talon Ned Okt 24, 2010 10:42 pm

    Obrazec izpolnite in ga nato prilepite v primerno temo, ta pa je odvisna o rase, kateri pripadate. Čeravno ne boste odobreni v roku nekaj dni ste zagotovo prejeli zasebno sporočilo z obrazložitvijo čemu je temu tako, ali pa so bili razlogi navedeni kar v temo samo.
    V opisni obrazec je izjemoma dovoljeno pisati v prvi osebi, prosimo pa vas tudi, da sledite navodilom v oklepajih, saj vaš opis v primeru ne-skladanja s pogoji ne bo sprejet.

    Pozdravljen, nadobudni prebivalec Galaksije. Naši arhivi te ne prepoznajo, zato te moram prositi, da mi navedeš svoje polno ime ter od kod prihajaš.

    (Tukaj napišite svoje ime, priimek in rojstni kraj, a ne pretiravajte s podatki, saj je temu namenjen življenjepis)

    Tvoji starši pa so res imeli domišljijo, ni kaj. Kakšna pa je kaj tvoja zunanjost, bi mi znal podati podroben opis svojega izgleda?

    (Tukaj napišite najmanj pet vrstic o izgledu vašega lika)

    Odlično, ta luknjo v arhivu smo izpolnili, a še vedno mi manjka opis tvojega karakterja. Se mi lahko čim bolj podrobno predstaviš tudi kot osebnost?

    (Tukaj napišite najmanj pet vrstic o karakterju vašega lika)

    Še bolje, dobro ti gre. Zdaj pa bi te prosil, da mi zaupaš še svojo življenjsko pot, ki te je prinesla do semkaj. Predvidevam, da je dokaj interesantna, glede na to, da so te naši arhivarji nekako spregledali do danes. Kar prični, in ne boj se mnogih besed.

    (Tukaj napišite najmanj deset vrstic življenjepisa vašega lika. Za življenjepis bi bilo zaželjeno da vključuje naslednje: dosedanje doživljaje vašega lika, opis družine, rodnega kraja in/ali planeta, pot po Galaksiji in opis dogodkov, ki so vaš lik pripeljali tja kjer je sedaj)

    No, vsaj izgovor imaš da te naši arhivarji še niso imeli možnosti popisati, doživel si kar precej. Pa mi povej, po vseh teh doživetjih, katera stran ti je bližje, temna ali svetla? Ali pa morda spadaš kar med neopredeljene?

    (Tukaj napišete opredeljenost vašega lika, po možnosti pa še obrazložite čemu je temu tako, če to ni razvidno že iz življenjepisa)

    Kako pa ti gre Sila kaj od rok? Jo sploh zaznavaš ali se ne meniš za te podle trike Jedijev in Sithov?

    (Tukaj napišete ali je vaš lik občutljiv na Silo, ali spada med navadne ljudi, ki se preživljajo z golimi rokami)

    Brez skrbi, to bomo obdržali skrbno spravljeno v naših arhivih. A povej mi, kako se razumeš s preostalimi pripadniki svoje rase?

    (Tukaj napišete odnos vašega lika do ostalih pripadnikov njegove rase)

    Zanimivo, zanimivo. Kaj pa druge rase, kakšne občutke gojiš do njih?

    (Tukaj napišete kakšen je odnos vašega lika do pripadnikov preostalih ras)

    Še vedno ne razumem, kako te nismo uspeli popisati…No, kakorkoli, ta napaka je sedaj popravljena in postal si polnopraven član naše skupnosti. Pojdi in uživaj v Galaksiji!

    Spoiler:

      Danes je Pon Maj 20, 2024 5:46 am